28. jesenná aukcia (výsledky aukcie)
Nedeľa, 28.11.2021, 14:00:00
.
2000, pastel na papieri, 63x46 cm, značené vpravo dole „Belohradský 2000“
120,00 €
1980, olej na plátne, 90x65 cm, značené vpravo dole nečitateľne
250,00 €
tuš, akvarel na papieri, 17x41 cm, značené vpravo dole „K. Ondreička“
1 200,00 €
kresba perom tušom na papieri, 30x22 cm, značené vľavo dole „E. Milén“
80,00 €
olej na maliarskej lepenke, 30x38 cm, značené vpravo dole „V. Hroch“
150,00 €
150,00 €
farebná litografia na papieri, 50x33 cm, značené vpravo dole „K. Svolinský“
100,00 €
okolo 1975-1980, olej na sololite, 22x27 cm, značené vľavo dole "M. Laluha"
1 600,00 €
1 600,00 €
po 1700, olej na plátne, 58x49 cm, neznačené
K dielu je priložený znalecký posudok PhDr. Ľubomíra Podušela, CSc.
12 000,00 €
ceruza, akvarel na papieri, 28x39 cm, značené vľavo dole “A. Weisz”
250,00 €
250,00 €