1973, kresba ceruzou, frotáž na papieri, 16x19 cm, značené vpravo dole „R. Fila 73“
1957, olej na plátne, 95,5x70 cm, neznačené
Na zadnej strane diela pozostalostné razítko a podpis Danice Filovej.
kombinovaná technika na papieri, 60x42 cm, značené na zadnej strane „Miloš Urbásek“
1968, zelená pečiatka na papieri, 11x16 cm, značené vstrede dole pečiatkou „Július Koller“
Dielo pochádza z pozostalosti autora.
2003, xerox na papieri, 21x29,5 cm, značené vpravo dole „Július Koller 2003“
1984, xerox na papieri, 29,5x21 cm, značené vpravo dole „J. Koller“
pero na papieri, 29x27 cm, značené vpravo hore „Július Koller“
1990, 1992, fixky na papieri, 30x42 cm, značené vľavo dole „Phylko + Filko 1990, 1992“
tempera na kartóne, 35x25 cm, značené vstrede dole „CM“
2003, litografia na papieri (57. nátlačok z nákladu 79), 23x10 cm, značené vpravo dole „N. Rappensbergerová“
kresba uhľom na papieri, 20x15 cm, značené na zadnej strane „Milan Mravec“
1957, gvaš, tuš na papieri, 33x26 cm, značené na zadnej strane „Milan Mravec“
1974, olej na plátne, 86,5x65,5 cm, značené vpravo dole „F. Stoklas 74“
1988, akvarel na papieri, 35x49 cm, značené vpravo dole „F. Stoklas 1988“
olej na kartóne, 20x28,5 cm, značené vpravo dole „K. Viceník“
olej na plátne, 99x135 cm, značené na zadnej strane „Zelina“
1979, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 17,5x11 cm, značené vpravo dole „K. Ondreička 79“