1980, akvarel na papieri, 30x42 cm, značené vľavo dole „V. M. 80“
olej na lepenke, 50,5x68 cm, značené vpravo dole „Berecz“
olej na plátne, 74x94 cm, značené vpravo dole „Berecz“
1955, olej na preglejke, 24x63 cm, značené vľavo dole „Zdvíhal“
1955, olej na lepenke, 27x37 cm, značené vľavo dole „Zdvíhal 55“
1962, štrukturálna grafika na papieri, 50x12,5 cm, značené vstrede dole „E. Ovčáček 62“
1978, prepaľovaná koláž na papieri, 33,5x26,65 cm, značené vstrede dole „E. Ovčáček 78“
1982, sépiová fotografia na papieri (157/IV), 30x23 cm, značené vpravo dole „Jan Saudek“
K dielu je priložený certifikát originality.
čierno-biela fotografia na papieri, 10,5x14,2 cm, neznačené
čierno-biela fotografia na papieri, 13x9 cm, neznačené
čierno-biela fotografia na papieri, 14x10 cm, neznačené
čierno-biela fotografia na papieri, 13,2x8,2 cm, neznačené
1986, olej na sololite, 86x31 cm, značené vpravo dole „Lea“
1988, olej na sololite, 65x35 cm, značené vľavo hore „Lea“
1988, olej na sololite, 11,5x14 cm, značené vpravo dole „Lea“