1948, akvarel, ceruza na papieri, 24x42cm, značené vľavo dole „I. W. Kráľ 48“
Dielo bolo konzultované s PhDr. Dagmar Srnenskou, autorkou monografie maliara.
1932, olej na plátne, 65x53 cm, značené vľavo dole „Endre Nemes“
Dielo pochádza priamo z rodiny autora.
1976, kombinovaná technika na papieri, 60x45cm, značené vľavo hore „Sambo“, vpravo hore „Sokol/Sambo“, autorské pečiatky
Dielo bolo vystavené na výstave ,,Koloman Sokol a Vincent Hložník" v galérii Slovenskej sporiteľne v Bratislave v roku 2003.
Proveniencia: dielo pochádza z rodiny autora
drevoryt na pauzovacom papieri, 47x34,5cm, značené vpravo dole „K. Sokol“
1922, litografia na papieri, 33x28 cm, značené vpravo dole „Molnár Farkas“
1972, farebná litografia na papieri (191. nátlačok z nákladu 200), 53x32 cm, značené vpravo dole „M. Čechová“
1977, olej na sololite, 26x22 cm, značené vpravo dole „Šteberl 1977“
1932, olej na preglejke, 60x70 cm, značené vľavo dole „Krutek 32“
1973, gvaš, ceruza na papieri, 41x31 cm, značené vpravo dole nečitateľne
olej na plátne (lokálne poškodená maľba), 111,5x65 cm, značené vľavo dole „Ilečko“
1941, olej na plátne, 61x46 cm, značené vpravo dole „Ilečko“
akvarel na papieri, 31,5x24 cm, značené vpravo dole „Ilečko“
olej na sololite, 79,5x62,5 cm, značené vpravo hore „Čemický“
akvarel na papieri, 45x61 cm, značené vpravo dole „Lad. Čemický“
1968, akvarel na papieri, 43x60 cm, značené vpravo dole „Ladislav Čemický 968“