maľovaná, glazovaná keramika, zlátenie, 55x23,5x10,5 cm, značené na spodnej strane „Molski“
2023, akryl na lepenke, 30x40 cm, značené vpravo dole „Čimi“, na zadnej strane „Čimi Cat Painter“
2023, akryl na plátne, 30x20 cm, značené vľavo dole „Čimi“, na zadnej strane „Čimi Cat Painter“
2023, akryl na plátne, 25x25 cm, značené vpravo dole „Čimi“, na zadnej strane „Čimi Cat Painter“
1935, kresba perom tušom na papieri, 15x22 cm, značené vpravo dole „Lugs 35“
1965, farebný drevorez na papieri (7. nátlačok z nákladu 20), 45x33 cm, značené vpravo dole „J. Oravský 65“
kombinovaná technika na papieri, 27x35 cm, značené vpravo dole „Marianna Čunderlíková“
patinovaný bronz, kamenný podstavec, výška 37 cm, značené vpravo na boku „J. Bártfay“
1986, ručne kolorovaný linoryt na papieri (78. nátlačok z nákladu 200), 50x36 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 86“
1989, ručne kolorovaný linoryt na papieri (5. nátlačok z nákladu 200), 55x21 cm, značené vpravo dole „Viera Hložníková 89“
1914, olej na plátne, 100x110 cm, značené vpravo dole „Aug. Mervart 1914“
1932, olej na plátne, 70x100 cm, značené vľavo dole „A. Frolka 32“
Dielo pochádza z reštitúcie z NG v Prahe.
1935, olej na plátne, 110x100 cm, značené vpravo dole „O. Lasák 35“
kombinovaná technika na papieri, 60x50 cm, značené vľavo dole „Čutek“
1987, kombinovaná technika – litografia, tuš, gvaš na papieri, 53x41 cm, značené vpravo dole „R. Fila 87“
olej na plátne, 80x100 cm, značené vpravo dole „Horváth G. A.“
olej na plátne, 70x100 cm, značené vpravo dole „Horváth G. Andor“