1938, olej na dreve, 27x34,5 cm, značené vľavo dole „St. 1938“
1953, olej na kartóne, 21x29,5 cm, značené vľavo dole ,,St. 53“
1956, olej na plátne, 40,5x50 cm, značené vpravo dole „Čemický 56“
akvarel na papieri, 45x59,5 cm, značené vľavo dole „L. Čemický“
tempera na papieri, 44,5x61 cm, značené vpravo dole „V. Droppa“
1939, pastel na papieri, 20x33 cm, značené vpravo dole „Ľ. Križan 939“
1934, akvarel na papieri, 34x25 cm, značené vpravo dole „Ilečko 34“
1967, kombinovaná technika na papieri, 15,5x88 cm, značené vľavo dole „Nemčík 1967“
suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 51x35,5 cm, značené vpravo dole „Kudláč Fr.“
1972, olej na plátne, 19x50 cm, značené vpravo dole „M. Medvecká“
1947, tempera na papieri, 42x59 cm, značené vstrede dole „Zmeták 1947“
1981, olej na plátne, 46,5x59 cm, značené vpravo hore „7. 5. 1981 Zmeták“