21. jarná aukcia umenia (výsledky aukcie)
Sobota, 12.5.2018, 14:00:00
Carlton hotel, Bratislava
olej na plátne, 44,5x72,5 cm, značené vpravo dole „W. Wirkner“
390,00 €
kresba rudkou, bielou kriedou na papieri40x25 cm, značené vpravo dole „C. Fahringer“
150,00 €
olej na maliarskej lepenke, 12,5x22 cm, 11x21,5 cm, 13x13,5cm, neznačené, na zadnej strane pozostalostná pečiatka
200,00 €
1939, olej na plátne, 53x78,5 cm, značené vľavo dole poločitateľne „39“
350,00 €
1962, lept, suchá ihla na papieri, 24,3x16,7 cm, značené vľavo dole „Walter Rauh 1962“
90,00 €
1920-21, litografia na papieri, 70x50 cm, značené vpravo dole v doske „O. Kokoschka“
290,00 €
1986, olej na plátne, 50x65 cm, značené vpravo dole „V. Burč 1986“
450,00 €
1975, farebná litografia na papieri, 20x39,5 cm, značené vpravo dole „Miró“
K dielu je priložený certifikát pravosti.
450,00 €
450,00 €