1969, olej na sololite, 22x52 cm, značené vľavo dole „Trepáč“
kombinovaná technika na sololite, 42x30 cm, značené vľavo dole monogramom „ZBK“
2002, lept na papieri, 13x10 cm, značené vstrede dole „Emil Sedlák“, vľavo dole v doske „S.“
1991, farebná serigrafia na papieri (17. nátlačok z nákladu 50), 76x50 cm, značené vpravo dole „Baron 1991“
1984, farebná litografia na papieri (autorský nátlačok 10 z nákladu 12), 17x18 cm, značené vstrede dole „Vl. Gažovič 84“
2015, olej na plátne, 50,5x40 cm, značené vľavo dole „Š. B. 2015“
1962-2016, olej na plátne, 50x40,5 cm, značené vľavo hore „Š. B. 2016“
1969, olej na plátne, 41x50 cm, značené na zadnej strane „Bobota 69“
1979, olej na plátne, 70,5x51 cm, značené vľavo dole „J. Jelenek 79“
1985, lept na papieri (77. nátlačok z nákladu 100), 31x27 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 1985“
1993, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 65x49 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 93“
1998, lept, suchá ihla na papieri (1. nátlačok z nákladu 100), 64x49 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 98“
1984, olej na plátne, 82x100 cm, značené vpravo dole „A. Kraščenič 84“
1993, litografia na papieri (autorský nátlačok), 15,5x9,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1993“
1993, lept na papieri (autorský nátlačok XXV./XLV.), 24,5x32,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1993“
1991, litografia na papieri (18. nátlačok z nákladu 20), 15,7x16,7 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1991“
1992, litografia na papieri (autorský nátlačok 3/20), 27x22,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 92“
1989, litografia na papieri (49. nátlačok z nákladu 70), 17x27 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1989“
1996, lept na papieri (6. nátlačok z nákladu 100), 32,5x49 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1996“