1948, drevorez na papieri, 20x28 cm, značené vpravo dole „A. K. 48“
Proveniencia: súkromná zbierka Rudolfa Filu.
1907, kresba rudkou na papieri, 39,5x29 cm, značené vpravo hore „Max. Schurmann 26. 8. 1907“
kresba ceruzou, akvarelom na papieri, 44x29 cm, značené vpravo dole „M. Sch.“
olej na lepenke, 49x39,5 cm, značené vpravo dole „Jasusch“
olej na maliarskej lepenke, 45,5x35 cm, značené vpravo dole „Reichentál“
1948, kombinovaná technika na papieri, 62x48 cm, značené vpravo dole „Reichentál 48“
1935, olej na kartóne, 46,5x37,5 cm, značené vpravo hore „P. J. Kern 1935“
kresba perom tušom akvarelom na papieri, 15x22 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba perom tušom akvarelom na papieri, 24,5x18,5 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba uhľom, ceruzou na papieri, 24,5x15,5 cm, značené vpravo dole „J. Alexy“
kresba uhľom, ceruzou na papieri, 23,5x18 cm, značené vľavo dole „J. Alexy“
1952-53, olej na preglejke, 25x37 cm, značené vpravo dole „M. A. B.“
Proveniencia: súkromná zbierka PhDr. Karola Vaculíka.
farebný linoleorez na papieri, 15x10 cm, neznačené
litografia na papieri, 29x24 cm, neznačené
Proveniencia: súkromná zbierka Karola Vaculíka.