1981, bronz (13/35), výška 37 cm, značené na hodinách „S. Dalí“ aj pečiatkou
K dielu je priložený certifikát autenticity.
1981, bronz, čierna a zlatá patina (48/99), výška 44,5 cm, značené na podstavci „S. Dalí“
olej na plátne, 70x90 cm, značené vľavo dole nečitateľne
1989, olej, kombinovaná technika na lepenke, 35x20 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
olej na lepenke, 51x70 cm, značené vpravo dole „O. Číla“
farebná litografia na papieri, 43,5x32,5 cm, značené vpravo dole ceruzou „V. Rohling“, vľavo dole v doske
akvarel na papieri, 50x66 cm, značené vpravo dole „Stehlík“
1933, drevoryt na papieri (22. nátlačok z nákladu 30), 51,2x37,3 cm, značené vpravo dole „T. F. Šimon"
akvarel, ceruza na papieri, 24x16 cm, značené vpravo dole „Mařatka“
Proveniencia: súkromná zbierka Rudolfa Filu.
drevoryt na papieri, 18,5x34,5 cm, neznačené
lept na papieri, 23,5x16 cm, neznačené
lept na papieri, 17,5x12 cm, značené vpravo dole „VP“
lept na papieri, 21x15 cm, značené vľavo dole v doske „VP“
kresba uhľom na papieri, 48,5x34 cm, neznačené