1977, bronz (133/500), výška 44,5 cm, značené na boku dole „Dalí“, „Edition Bäumler“
K dielu je priložený certifikát pravosti.
1966, patinovaný bronz (8/8), výška 46 cm, značené dole na boku „Dalí 1966“
olej na kartóne, 25,5x21 cm, značené vpravo dole „Horváth G. A.“
akvarel na papieri, 30x40 cm, značené vľavo dole „Neogrády A.“
akvarel na papieri, 27x37 cm, značené vpravo dole „Neogrády A.“
olej na plátne, 51x61 cm, značené vpravo dole „Neogrády László“
olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole „Kézdi-Kovács“
1931, olej na plátne, 40,5x50 cm, značené vpravo dole „Iványi Grünwald“
farebná suchá ihla na papieri, 15,5x19,5 cm, značené vpravo dole „Kotász Károly“
olej na preglejke, 40x29 cm, značené vpravo dole „Kotász K.“
olej na plátne, 61x83 cm, značené vpravo dole „K. Székházy T.“
1892, lept, suchá ihla na papieri, 34x48 cm, neznačené
olej na plátne, 60x45,5 cm, značené vpravo dole „Sándor Móric“
1940, akvarel, ceruza na papieri, 34x25 cm, značené vľavo dole „Bánrévy M. 1940 IX.“