1938, kresba perom tušom akvarelom na papieri, 60x90 cm, značené vľavo dole „J. Hála 1938“
pastel na papieri, 33x51 cm, značené vľavo dole „Gwerk“
litografia na papieri, 22x14,5 cm, značené vpravo dole v doske „MB“
1938, olej na kartóne, 17,5x25,5 cm, značené vpravo dole „Ilava 38, M. Benka“
kresba perom, tušom, akvarelom na papieri, 13x22 cm, značené vľavo dole „MB“
kresba perom, tušom, akvarelom na papieri, 19x22 cm, značené vpravo dole „MB“
pastel na papieri, 29,5x31,7 cm, značené vľavo dole „J. Alexy“
pastel na papieri, 50x33 cm, značené vľavo hore „J. Alexy“
1934, litografia na papieri, 14,5x9,3 cm, značené vpravo dole v doske „G“, na zadnej strane „1934 M. Galanda“
farebná litografia na papieri, 10,5x8,5 cm, značené vpravo dole v doske „G.“
litografia na papieri, 6x6 cm, značené vľavo dole v doske „G.“
farebná litografia na papieri, 9x10,5 cm, značené vpravo dole v doske „Galanda“
1927, akvarel na papieri, 22x26 cm, značené vľavo dole „Fulla 1927“
Dielo pochádza priamo z rodiny autora.