1958, akvarel na papieri, 22x31 cm, neznačené, datované vpravo dole „58“
1964, drevorez na papieri, 30x19,5 cm, značené vpravo dole „I. Weiner-Kráľ 64“
1955, olej na plátne, 60x70 cm, značené vpravo dole „Jakoby 55“
1976, kombinovaná technika na papieri, 60x44 cm, značené vľavo hore „Sambo“, vpravo pečiatkami, „Sokol“, „Sambo“
1967, kombinovaná technika napapieri, 18x12 cm, značené vľavo hore „K. Sokol 67“
1959, drevoryt na papieri, 59,5x41,5 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 1959“
1958, drevoryt na papieri, 59,5x42 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 1958“
1947, drevorez na papieri (60. nátlačok z nákladu 100), 23x14,5 cm, značené vpravo dole „V. Hložník“
1957, linoleorez na papieri, 27,8x19 cm, značené vpravo dole „V. Ch.“
1948, kresba ceruzou na papieri, 18,7x18 cm, značené vpravo dole „V. Chmel 48“
1948, 2 lepty na papieri, 18x11 cm, značené ručne vpravo dole „E. Nevan“
1966, linoleoryt na papieri (146. nátlačok z nákladu 200), 25x15 cm, značené vľavo dole „Orest Dubay 1966“
kombinovaná technika na papieri, 45,5x33 cm, neznačené
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky Rudolfa Filu.
1972, olejová tempera na lepenke, 29x44 cm, značené vpravo dole „Zmeták“, vstrede „1972“
1966, farebný drevorez na papieri (20. nátlačok z nákladu 200), 48x31,5 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták 1966“
kresba tušom, štetcom na papieri, 30x43,5 cm, značené vpravo na boku „St.“
1957, olej na maliarskej lepenke, 29,5x20,5 cm, značené vľavo dole „St.“, na zadnej strane „St. 57“
1969, olej na plátne, 21x33,5 cm, značené vpravo dole „St. 69“