pastel na papieri, 28x39 cm, značené vstrede dole „Jaroslav Votruba“
olej na plátne, 28x34,5 cm, značené vľavo dole „Jaroslav Votruba“
olej na preglejke, 30x39,5 cm, značené vpravo dole „G. Salay“
olej na preglejke, 38x48 cm, značené vľavo dole „J. Grotkovský“
1999, olej na sololite, 29x25 cm, značené vpravo dole „Csaplovics“
1981, olej na sololite, 24x60 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1963, olej na kartóne, 23x50 cm, značené vpravo dole „Paulovič 1963“
1980, olej na sololite, 35x50 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
olej na plátne dublované na dreve, 19x30,5 cm, značené vľavo dole monogramom
pastel, tempera na papieri, 100x69 cm, značené vpravo hore monogramom
1990, olej na preglejke, 50x41 cm, značené vpravo dole „D. K. 90“
1962, olej na preglejke, 50x70 cm, značené vpravo dole „M. Velba 62“
1982, olej na plátne, 70x70 cm, značené vpravo dole „J. Považan“
1972, olej na plátne, 96x96 cm, značené vpravo dole „Július Považan 1972“
kombinovaná technika na papieri, 46x59 cm, značené vpravo dole „P.“
1979, nitrolak na lepenke, 65x50 cm, značené vpravo dole „P.“
1959, olej na lepenke, 54,5x38 cm, značené vľavo dole „Horecký 59“
1966, farebný linoleoryt na papieri (23. nátlačok z nákladu 100), 45x32 cm, značené vpravo dole „A. Ilečko 66“
1985, litografia na papieri (30. nátlačok z nákladu 50), 25x16 cm, značené vpravo dole „N. Rappensbergerová 1985“