1993, farebná kriedová litografia na papieri (65. nátlačok z nákladu 100), 37x26,5 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1993“
farebná kriedová litografia na papieri (49. nátlačok z nákladu 80), 39,6x30,7 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1994
1993, farebná kriedová litografia na papieri (55. nátlačok z nákladu 100), 32,5x37,6 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1993“
1979, lept na papieri, 17x11,4 cm, značené v strede dole „A. Brunovský“
1985, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri, 25,6x17,6 cm, značené v strede dole „A. Brunovský 1985“
farebná litografia na papieri (46. nátlačok z nákladu 85), 54x70 cm, značené vpravo dole „A. Born“
1993, farebná litografia na papieri, 29x21 cm, značené vľavo dole „A. Born“
1993, farebná litografia na papieri, 29x21 cm, značené vľavo hore „A. Born“
1956, olej na plátne, 69x94,5 cm, značené vľavo dole „Šturdík 56“
olej na plátne, 100,5x79 cm, značené vpravo dole ,,Erdélyi"
olej na plátne, 45x65 cm, značené vpravo dole ,,M. Medvecká“
patinovaná sadra, výška 30 cm, značené vpravo na boku "Štefunko"
1955, patinovaná sadra, výška 19 cm, značené na podstavci "R. U. 55"
1955, patinovaná sadra, výška 18 cm, značené na podstavci "R. U. 55"