cookies I agree What is cookies ?

Arts and Business

KOLEKCIA DIEL MILANA LALUHU V JARNEJ AUKCII ART INVEST

V jarnej aukcii ArtInvest Vám prinášame rozmanitú kolekciu dielMilana Laluhu (1930-2013), jedného z najvýraznejších predstaviteľov skupiny Mikuláša Galandu.

V ponuke sa nachádzajú ako ranejšie diela zo 60tych rokov tak i ukážky z konca rokov 90tych. Okrem piatich kvalitných olejomalieb menších formátovsa bude dražiť i päť pastelov s typickým motívom tetiek, ale aj dve kresby ceruzou, tušová kresba kolorovaná akvarelom a jeden linoryt. Za azda najzaujímavejšie z nich možno považovať Laluhov ceruzový žmurkajúci Autoportrét z roku 1963 (kat. č. 16) či olejomaľbu Dve tetky (kat. č. 17) s atraktívnou vyvolávacou cenou 2 200 eur.

  1. aukcia ArtInvest sa bude konať v sobotu 18. mája o 14h v hoteli Carlton v Bratislave.
Zavolajte nám
Zavolajte nám
+421 905 659 148
Napíšte nám
Navštívte nás
map
Milan Laluha: Dve tetky, olej, vyvolávacia cena: 2 200,- eur