1955, tempera na lepenke, 13x16,7 cm, značené vľavo hore „MČ 55“
Dielo pochádza z rodiny autora, na zadnej strane dielo pozostalostná pečiatka.
1990, kombinovaná technika na papieri, 10,5x16,5 cm, značené vľavo dole „M. Dobeš“
1988, kresba tušom, uhľom na papieri, 35,5x20 cm, značené vpravo dole „Viera Bombová 88“
serigrafia na papieri, 37,5x28 cm, značené vpravo dole „Urbásek“
pastel na papieri, 64,5x50 cm, značené vstrede dole „Urbásek“
1956, olej na plátne, 53,5x65 cm, značené vpravo dole „R. Fila 56“
1957, olej na sololite, 59,5x52 cm, značené vľavo dole „R. Fila 57“
1967, kresba tušom, akvarelom na papieri, 44,5x32,5 cm, značené vľavo dole „R. Fila 67“
1967, kresba tušom, akvarelom na papieri, 42x29,5 cm, značené vpravo dole „R. Fila 60, 67“
1969, kresba ceruzou, farebnými ceruzami na papieri, 31x21,5 cm, značené vstrede dole „R. Fila 1969“
1967, kresba ceruzou na papieri, 31x21,5 cm, značené vpravo dole „R. Fila 67“
1960, kombinovaná technika na papieri, 42,5x30 cm, značené vľavo dole „R. Fila“
1962, tempera na papieri, 24x40 cm, značené vľavo dole na boku „R. Fila 62“
1972, pastel, uhoľ na papieri, 30x30 cm, značené vľavo dole „Barón 1972“