1948, akvarel na papieri, 43,5x59,5 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický 948“
1963, olej na maliarskej lepenke, 35x26 cm, značené vpravo dole „ M. Medvecká“
1967, pastel na kartóne, 30x45 cm, značené vpravo dole „Ľ. Križan 1967“
1970, litografia na papieri (autorský nátlačok), 31x23,5 cm, značené vpravo dole „Ľ. Križan 70“
1948, akvarel na papieri, 13x26 cm, značené vpravo dole „F. Hruza 1948“
olej na sololite, 50x33 cm, značené vpravo dole „Lea“
1942, olej na lepenke, 95x65 cm, značené vpravo dole „J. Satin 1942“
olej na sololite, 50,5x24,5 cm, značené vľavo dole „G. Schillerová“
olej na maliarskej lepenke, 71x50cm, značené vľavo dole nečitateľne
olej na plátne, 72x99 cm, značené vľavo dole „Rehánek“
tempera na kartóne, 21x26,5 cm, značené vpravo dole „Bránsky“
1948, rôzne grafické techniky na papieri, 43x31,5 cm, značené
1949, drevorez na kartóne (14. nátlačok z nákladu 15), 34x40 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták 1949“
2001, olej na kartóne, 40x54 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
2000, olej na kartóne, 37x22 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
1997, olej na kartóne, 45x54 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“