drevoryt na papieri, 25x19,5 cm, značené vpravo dole v tlači „R. PH“
olej na kartóne, 33x33 cm, značené vpravo dole „C. M. Thuma“
1903, kresba ceruzou, akvarelom, belobou na papieri, 32x40 cm, značené vpravo dole „R. Stadler 1903“
drevoryt na papieri, 27,5x18,5 cm, značené vpravo dole v doske „Franz Bot“
1905, olej na plátne, 46x72 cm, značené vpravo dole „E. Sallabert 905“
1926, medirytina na papieri, 10,5x7,3 cm, značené vpravo dole v doske „LSL 1926“
maľovaná, glazovaná keramika, výška 19 cm, značené na spodnej strane „H. Ko.“
ručne maľovaná, glazovaná keramika, priemer 23 cm, značené na zadnej strane „St.“
ručne maľovaná, glazovaná keramika, výška 11,5 cm, značené na spodnej strane „A. K. St.“
2. polovica 19. storočia, ručne maľovaná, glazovaná keramika (poškodená glazúra na veku), výška 31,5 cm, priemer 20cm, neznačené
1920-29, sklo, výška 30 cm, značené v dolnej časti „Lorraine“
1981, olej, koláž na preglejke, 40x40 cm, značené vľavo dole „Ševčík 81“
1998, pastel na papieri, 38x45 cm, značené vpravo dole „Čechovský 98“
pastel na papieri, 45x32 cm, značené vľavo dole „Čechovský“