olej na plátne, 80x100 cm, značené vpravo dole „Horváth G. A.“
olej na plátne, 70x100 cm, značené vpravo dole „Horváth G. Andor“
olej na maliarskej lepenke, 65x80 cm, značené vpravo dole „Gyimes Lajos“
olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole nečitateľne
olej na kartóne, 12x13,5 cm, značené vpravo dole „P“
kresba ceruzou na papieri, 31x24 cm, značené vpravo dole „Aleš“
Na zadnej strane je potvrdenie pravosti diela dcérou Marynou Svobodovou-Alešovou z roku 1943.
Na zadnej strane diela prihláška diela na Jubilejní výstavu díla Mikoláša Aleše k 80. výročí jeho narozenin, SVU Myslbek, Praha 1932 a výstavný štítok.
1980, tempera na papieri, 51x42 cm, značené vpravo dole ,,Jan Bauch 980“
kombinovaná technika na papieri, 51x30 cm, značené vpravo dole ,,Konůpek“
1956, olej na lepenke, 40x50 cm, značené vpravo dole „Uxa 56“
olej na plátne, 67x95 cm, značené vpravo dole „K. Schadt“
1957, farebná litografia na papieri, 44x58,5 cm (rozmer listu), značené vľavo dole „Vojt. Sedláček 57“
1923, drevoryt na papieri, 25x33,5 cm, značené vpravo dole „A. Moravec“, v doske „MA 23“
drevoryt na papieri, 19x8 cm, značené vpravo dole „F. Muzika“
1944, olej na plátne, 26x65 cm, značené vpravo dole „V. Hroch 1944“