2023, olej, asambláž na plátne, 30x23 cm, značené vpravo dole „Kadera 2023“
2023, olej, asambláž na plátne, 30x23 cm, značené vľavo dole „Kadera 2023“
2023, olej, asambláž na plátne, 30x23 cm, značené vstrede dole „Kadera 2023“
olej na plátne, 39x22 cm, značené vľavo dole „Kadera 2023“
2023, olej na plátne, 39x22 cm, značené vstrede dole „Kadera 2023“
2016, kombinovaná technika na plátne, 72x51 cm, značené vľavo dole „Ľubo Guman“
2010, kombinovaná technika na plátne, 40x30 cm, značené vpravo dole „Ľubo Guman“
2006, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 10x10,5 cm, značené vstrede dole „Ormandík“
2008, farebná serigrafia na papieri (1. nátlačok z nákladu 1), 12x12 cm, značené vstrede dole „Ormandík“
2010, farebná serigrafia na papieri (1. nátlačok z nákladu 1), 24x18 cm, značené vstrede dole „Ormandík“
2012, kombinovaná technika na plátne, 120x99,5 cm, značené na zadnej strane „Marek Ormandík 2012“
2012, olej na plátne, 30x25 cm, značené na zadnej strane „Marek Ormandík 2012“
akryl na plátne, 100x100 cm, značené na zadnej strane „Gabriela Pős“
2023, olej na plátne, 50x60 cm, značené vpravo dole „M. Mitrová“
2022, olej na plátne, 54x74 cm, značené vpravo dole „M. Mitrová“
2022, olej na plátne, 100x116 cm, značené vpravo dole „Srna 22“
2004, akryl na plátne, 72x122 cm, značené na zadnej strane „J. Mrvová“
2021, rôzne grafické technika na papieri (59. nátlačok z nákladu 100), 43x30 cm, značené
akvarel na papieri, 46x56 cm, značené vpravo dole „Neogrády A.“