2018, farebná litografia na papieri (28. nátlačok z nákladu 30), 27x39 cm, značené vstrede dole „M. Komáček“
2006, serigrafia na papieri (18. nátlačok z nákladu 50), 46x46 cm, značené vpravo dole „Roller“
1993, objekt-variabil, drevo, 26x27x3,5 cm, značené „V. H. 93“
1979, kombinovaná technika na papieri, 39x35 cm, značené vpravo dole „D. Fischer“
2005, farebný lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 35,5x24,5 cm, značené vpravo dole „A. Vojtášek 2005“
2006, farebný lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 49x36 cm, značené vpravo dole „A. Vojtášek 2006“
2009, farebný lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 24x17,5 cm, značené vpravo dole „A. Vojtášek 2009“
1998, kombinovaná technika na sololite, autorský rám, 97x50 cm, značené vpravo dole „F. Guldan 1998“
1989, farebný lept na papieri (autorský nátlačok), 48,5x64 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1989“
1988, farebný lept na papieri (autorský nátlačok), 49x64 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1988“
2016, olej na plátne, 59,5x59,5 cm, značené na boku „František Kudláč 2016“
2019, olej na plátne, 100x100 cm, značené na boku „František Kudláč 2019“
2007, akryl na plátne, 35x40 cm, značené na zadnej strane ,,Ivan Csudai 07“
2005, akryl na plátne, 165x140 cm, značené na zadnej strane „Ivan Csudai"
2022, akryl na plátne, 69,5x49,5 cm, značené vľavo dole „Igor Piačka 2022“
2018, akryl na plátne, 91,5x72,5 cm, značené vpravo dole „J. Piačková 2018“