2021, farebná risografia na papieri, 44x31 cm (rozmer listu), neznačené
1999, farebná litografia na papieri, 25x18 cm, značené vstrede dole „V. Gažovič“
1996, farebná litografia na papieri, 16x20 cm, značené vstrede dole „V. Gažovič 96“
kombinovaná technika na plátne, 50x75 cm, značené vľavo dole „S. M.“
1996, kombinovaná technika na plátne, 50x76 cm, značené vľavo dole „M. S.“
1981, olej na lepenke, 32x60 cm, značené vpravo dole „ZB. Kuľhavý 1981“
lept na papieri (autorský nátlačok), 14,5x9,5 cm, značené vpravo dole „L. Bednárik“
lept, akvatinta na papieri (98. nátlačok z nákladu 100), 15x9,5 cm, značené vpravo dole „L. Bednárik“
1987, kresba ceruzou, pastelom na papieri, 63x45cm, značené vpravo dole „E. Sedlák 1987“
kombinovaná technika na milimetrovom papieri, 31x41,4 cm, značené vstrede „Filko“
1969-70, tlač na kriedovom papieri, 67x53 cm, značené vpravo hore na boku „Stano Filko“
1969-70, tlač na kriedovom papieri, 67x49 cm, značené vpravo dole „Stano Filko“
1968-69, tlač, na kriedovom papieri, 49x69 cm, značené vpravo dole „Stano Filko“
1968-69, tlač na kriedovom papieri, 70x50 cm (rozmer listu), značené vpravo dole „Stano Filko“
1968-69, tlač na kriedovom papieri, 50x70 cm (rozmer listu), značené vpravo dole „Stano Filko“
1962-63, farebná monotypia na papieri, 33x32 cm, značené vpravo dole „Stano Filko 1962-63“
1968, tlač na papieri, 70x50 cm, značené vstrede dole v tlači „Stano Filko“