olej na kartóne, 61x78 cm, značené vpravo dole na zadnej strane „Jasusch“
kombinovaná technika na kartóne, 62,5x45,5 cm, značené vpravo dole „Reichentál“
1947, pastel na papieri, 43x29 cm, značené vpravo dole „A. Kajlich 1947“
farebná litografia na papieri, 28x40 cm, značené vpravo dole ručne „Martin Benka“, v doske „MB“
farebná litografia na papieri, 28x40 cm, značené vpravo dole ručne „Martin Benka“, vľavo dole v doske „MB“
kresba perom tušom, akvarelom na papieri, 9x22 cm, značené vľavo dole „MB“
kresba perom tušom, akvarelom na papieri, 10,6x22 cm, značené vpravo dole „M. Benka“
1955, drevoryt farebný aj ručne kolorovaný na papieri (čestný exemplár), 34x37 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
30. roky 20. stor., pastel na papieri, 42x30 cm, značené vpravo dole „Alexy“
1932, drevoryt na papieri (257. nátlačok z nákladu 275), 43,5x31 cm, neznačené
drevoryt na papieri, 22x16 cm, značené vľavo dole „L. Feld“
1958, litografia na papieri (26. nátlačok z nákladu 30), 18x15,5 cm, značené vľavo dole „L. Feld“
tempera na papieri, 70x100 cm, značené vpravo dole „Jaroslav Votruba“