kombinovaná technika na sololite, 30x39,5 cm, značené vpravo dole „ZBK“
1969, linoleoryt na papieri (13. nátlačok z nákladu 100), 30x96cm, značené vpravo dole „Július Koller 1969“
1970, zelená pečiatka na papieri, 13,5x16 cm, značené vstrede dole pečiatkou
1972, fotografia diela podľa popisu na zadnej strane ručne kolorovaná červenou fixou, 11,2x7 cm, značené
autorský ofset na papieri, 10,5x16,5 cm, značené na zadnej strane „Július Koller“
1993, farebná litografia na papieri (25. nátlačok z nákladu 42), 15x11,5 cm, značené vstrede dole „V. Gažovič 93“
1993, farebná litografia na papieri (29. nátlačok z nákladu 42) , 15x11,5 cm, značené vstrede dole „V. Gažovič 93“
1964, olej na plátne, 40x50 cm, neznačené, na zadnej strane diela „Š. Bobota“
1962, olej na plátne, 40x50 cm, neznačené, na zadnej strane diela „Bobota“
1969-70, olej na plátne, 73x99 cm, neznačené, na zadnej strane diela „Š. Bobota 69-70“
2002, olej na preglejke, 36x36 cm, neznačené, na zadnej strane „M. Uher 2002“
2002, olej na preglejke, 32,5x32 cm, neznačené, na zadnej strane „M. Uher 2002“
1978, serigrafia na papieri (52. nátlačok z nákladu 90), 59,5x49,5 cm, značené vpravo dole „Rudolf Sikora 1978“
1979, serigrafia na papieri (5. nátlačok z nákladu 30), 65x45 cm, značené vpravo dole „Rudolf Sikora 1979“
2007, akryl na preglejke, 105x165 cm, značené vpravo dole „Ján Lengyel“
1996, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 49,5x32 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 96“
1994, lept, suchá ihla na papieri (67. nátlačok z nákladu 100), 64x49,5 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 94“