1937, olej na plátne, 40x45 cm, značené vľavo dole „Jul. Nemčík 37“
1980, pastel na papieri, 44x61 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1950, olej na plátne, 46x55 cm, značené vľavo dole „Kudláč 50“
Publikované: Bachratý, B.: František Kudláč, Pallas, Bratislava, 1976
1966, akvarel na papieri, 43,5x60 cm, značené vľavo dole „Čemický 966“
1948, olej na plátne, 50x40 cm, značené vľavo dole „Čemický 948“
1954, litografia na papieri, 26x34 cm, značené vľavo dole „J. Šturdík 1954“
1957, kresba perom, tušom, kolorovaná akvarelom na papieri, 40x26 cm, značené vľavo dole „Cpin 1957“
olej na kartóne, 34x40 cm, značené vpravo dole „Cpin“
1971, olej na sololite, 80x123 cm, značené vľavo dole ,,Šándora“
1965, olej na sololite, 60x123 cm, značené vpravo dole ,,Šándora“
olej na preglejke, 21x31 cm, značené vľavo dole „J. Ilavský“
1944, litografia na papieri (autorský nátlačok), 13x34 cm, značené vpravo dole „L. Križan 44“
2. pol. 30. rokov 20. storočia, olej na plátne, 50x59,5 cm, značené vpravo dole „Ľ. Križan“
olej na lepenke, 42,5x59 cm, značené vpravo dole „Krutek“
olej na plátne, 100x80 cm, značené vpravo dole „Bukovinský“