olej na plátne, 59,5x80,5 cm, značené vpravo dole poločitateľne „Mertlich“
pastel na papieri, 60x44 cm, značené vpravo dole poločitateľne
patinovaný bronz, ónyx, výška 34 cm, značené vpredu dolu „Aug. Moreau“
patinovaný bronz, ónyx, výška 21 cm, značené vpredu dolu „Aug. Moreau“
1981, patinovaný bronz, zlátenie, výška 35,9 cm, značené naspodu „Dalí“
K dielu je priložený Certifikát autenticity.
1898, farebná litografia na papieri, 24,5x16 cm, značené vpravo dole v doske „Mucha 98“
farebná litografia na papieri, 25x18,5 cm, značené vpravo dole v doske „Mucha“
litografia na papieri, 19x11 cm, značené vpravo dole v doske „Mucha“
litografia na papieri, 38x28 cm, značené vľavo na boku v doske monogramom „K“
kombinovaná technika na papieri51x36 cm, značené vpravo dole „Konůpek“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky Rudolfa Filu.
lept, suchá ihla na papieri, 29,5x22,5 cm, značené vpravo dole „Kpk“
1920, suchá ihla, lept na papieri , 42,5x28 cm, neznačené
1945, litografia na papieri, 26,5x20 cm, značené vľavo dole v doske „V. 45“, vpravo dole rukou „Jar. Vodrážka“