1996, farebná serigrafia na papieri, 69x89 cm, značené vpravo dole „Daniel Bidelnica 96“
2007, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 37,5x29,5 cm, značené vpravo dole „Daniel Bidelnica 2007“
2010, farebná serigrafia na papieri (5. nátlačok z nákladu 22), 50x65 cm, značené vpravo dole „I, Csudai 2010“
2010, farebná serigrafia na papieri (2. nátlačok z nákladu 4), 48x38 cm, značené vpravo dole „I, Csudai 2010“
2010, farebná serigrafia na papieri (10. nátlačok z nákladu 10), 48x37,5 cm, značené vpravo dole „I, Csudai 2010“
80. roky 20. storočia, olej na plátne, 120x200 cm, značené vpravo dole „D. Brunovský“
2009, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 52x40 cm, značené vpravo dole „L. Teren 2009“
2010, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 52x40 cm, značené vpravo dole „L. Teren 2010“
2017, olej, akryl na plátne, 61x161 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2017“
2017, akryl na plátne, 100x120 cm, značené vstrede dole „J. Piačková 17“
2013, olej na plátne, 50x55 cm, značené vpravo dole autorskou pečiatkou
2010, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 50x65 cm, značené vpravo dole „E. Šille 2010“
2010, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 50x65 cm, značené vpravo dole „Erik Šille 2010“
2017, olej na plátne, 87x60 cm, značené vľavo dole „Srna 17“