19. jarná aukcia umenia (výsledky aukcie)
Sobota, 13.5.2017, 14:00:00
hotel Carlton, Bratislava
1983, olej na kartóne, 56x41 cm, značené vpravo dole „F. Stoklas 83“
550,00 €
opticko-kinetický reliéf, 32x32 cm, značené vpravo dole „M. Dobeš“
8 000,00 €
1964, olej na plátne, 55x68 cm, značené vľavo dole „Eckerdt 64“
8 500,00 €
8 500,00 €
1999, kombinovaná technika na papieri, 37,5x42,5 cm, značené vpravo dole „R. Filla 99“
290,00 €
litografia na papieri, 25x36 cm, značené vpravo dole „M. Cipár“
120,00 €
120,00 €
1991, epoxyd, 82x81 cm, značené na zadnej strane „Jankovič 91“
3 500,00 €
kombinovaná technika na papieri, 21x9 cm, značené vpravo dole monogramom
120,00 €
2016, olej na plátne, 89,5x60 cm, značené vľavo hore „L. Boťanská 2016“
1 500,00 €
2001, farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 39,5x30 cm, značené vpravo dole „Juraj Meliš 2001“
150,00 €
2004, farebná serigrafia na papieri, 39,5x30 cm, značené vpravo dole „Juraj Meliš 2004“
150,00 €