farebné fixky na papieri, 52x45 cm, značené vpravo hore „S. Greinerová“
pastel na papieri, 31x45 cm, značené vľavo hore „S. Greinerová“
1945, olej na plátne, 60x61 cm, značené vpravo dole „J. Satin 1945“
1980, olej na preglejke, 50x22 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1969, olej na plátne, 35x27 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1987, olej na preglejke, 31x90 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1956, akvarel na papieri, 44x54 cm, značené vľavo dole „M. Tvrdoň 56“
1979, olej na lepenke, 35x50 cm, značené vpravo dole „M. Tvrdoň“
1948, olej na kartóne, 18x25 cm, značené vľavo hore „Kráľ 48“
2001, olej na preglejke, 101x70 cm, značené vľavo dole „Kráľ 01“
1985, olej na lepenke, 19x23 cm, značené vpravo dole „D. K. 85“
1980, olej na lepenke, 49,5x35 cm, značené vpravo dole „K. Drexler 80“
1979, nitrolak na lepenke, 36x30 cm, značené vľavo dole „P.“
1979, asambláž, nitrolak na lepenke, 35x30 cm, značené vľavo dole „P.“
1972, olej na lepenke, 31x71 cm, značené vpravo dole „Sečanský“
1968, olej na plátne, 61x32 cm, značené vľavo dole „Trepáč“