1976, olej na sololite, 36x26 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 51x35,5 cm, značené vpravo dole „Kudláč Fr.“
1968, litografia na papieri (79. nátlačok z nákladu 80), 35x52 cm, značené vpravo dole „Kudláč 68“
1978, olej na preglejke, 39x28 cm, značené vpravo hore „Lea“
drevoryt na papieri, 50,5x26 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták“
Proveniencia: súkromná zbierka Rudolfa Filu.
drevoryt na papieri, 50x26 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták“
drevoryt na papieri, 50x25 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták“
1971, tempera na papieri, 33,5x45 cm, značené vľavo hore „Zmeták“, vpravo hore „1971“
1947, tempera na papieri, 42x59 cm, značené vstrede dole „Zmeták 1947“
1981, olej na plátne, 46,5x59 cm, značené vpravo hore „7. 5. 1981 Zmeták“
1960, olej na kartóne, 48x24,5 cm, značené vpravo dole „V. Vestenický 1960“
1945, olej na plátne, 59x26 cm, značené vľavo dole „M. Medvecká 1945“
tempera na papieri, 44,5x61 cm, značené vpravo dole „V. Droppa“
farebné fixky na papieri, 41x29,5 cm, značené vľavo hore „S. Greinerová“