pastel na papieri, 22x15,5 cm, značené vpravo dole „Želibský“
litografia na papieri, 30,5x22 cm, neznačené
Proveniencia: súkromná zbierka Rudolfa Filu.
1948, kresba ceruzou na papieri, 18,7x18 cm, značené vpravo dole „V. Chmel 48“
1946, linoleorez na papieri (6. nátlačok z nákladu 10), 17,6x11,6 cm, značené vľavo dole „V. Chmel 46“
1947, linoleorez na papieri, 11x8 cm, značené vpravo dole „V. Chmel 47“
1957, linoleorez a na papieri, 24,4x16,5 cm, značené vpravo dole „V. Ch.“
1957, linoleorez na papieri, 27,8x19 cm, značené vpravo dole „V. Ch.“
1949, olej na plátne, 45x84 cm, značené vpravo hore „F. Hložník 49“
akvarel na papieri, 45x59,5 cm, značené vľavo dole „L. Čemický“
1965, akvarel na papieri, 44x59,5 cm, značené vľavo dole „Ladislav Čemický 965“
1956, olej na maliarskej lepenke, 24x61 cm, značené vpravo dole „Nemčík 1956
1957, olej na plátne, 40,5x60 cm, značené vpravo dole „Nemčík 57“
1975, olej na plátne, 74x75 cm, značené vpravo dole „Kudláč“, vľavo hore „Kudláč“