1957, kresba ceruzou, akvarelom na papieri, 20x29 cm, neznačené, vpravo dole „57“
1973, kresba ceruzou, akvarelom na papieri, 21x28 cm, značené vpravo dole „I. Weiner Kráľ 73“
1976, olej na plátne, 30,3x22,4 cm, značené vľavo dole „I. Weiner-Kráľ 76“
1970, olej, plátkové zlato na plátne, 65x54 cm, značené vpravo dole „I. Weiner-Kráľ 70“
1968, olej na plátne, 65x54 cm, značené vľavo dole „I. Weiner-Kráľ“
akvarel na papieri, 42x59 cm, značené vpravo dole „A. Struhár“
1936, tempera na papieri, 70x101 cm, značené vpravo dole „Jaroslav Votruba“
1941, olej na plátne, 78,5x94 cm, značené vpravo dole „A. Glod 1941“
maľovaná, glazovaná keramika, výška 24 cm, značené naspodu „F. K. ST.“
kresba tušom štetcom na papieri, 30x20 cm, značené vľavo hore „J. Mudroch“
1941, olej, tempera na kartóne, 60x44 cm, značené vľavo hore „Mudroch 1941“
1955, drevoryt na papieri, 50x26 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 55“
tempera na papieri, 66x44 cm, značené vpravo dole, vľavo dole „V. Hložník“
1948, farebná monotypia na papieri, 17,5x18cm, značené vpravo dole „D. Milly 48“