1981, olej na maliarskej lepenke, 29x23 cm, značené vľavo dole ,,Spannerová 1981“
1981, pastel na papieri, 44x30 cm, značené vľavo dole ,,Spannerová 1981“
olej na kartóne, 18x30 cm, značené vpravo hore ,,M.A.B.“
Na zadnej strane štítok SFVU Dielo
1958, olej na lepenke, 25x32 cm, značené vľavo dole ,,Bránsky 58“
1962, olej na lepenke, 37x32 cm, značené vľavo dole ,,E. Antalová 62“
1984, litografia na papieri (2. nátlačok z nákladu 12), 24x19 cm, značené vpravo dole ,,Ingrid Zámečníková 1984“
1953, olej na kartóne, 21x29,5 cm, značené vľavo dole ,,ST 53“
1978, olej na plátne, 98x100 cm, neznačené
Na zadnej strane štítok SFVU Dielo.
1984, olej na plátne, 82x100 cm, značené vpravo dole ,,A. Kraščenič 84“
farebná serigrafia (96. nátlačok z nákladu 100), 14x19,3 cm, značené vpravo dole „M. Dobeš“
farebná serigrafia (131. nátlačok z nákladu 160), 16x20 cm, značené vpravo dole „M. Dobeš“
farebná serigrafia (169. nátlačok z nákladu 180), 16x20 cm, značené vpravo dole „M. Dobeš“
1954, bronz, výška 48 cm, značené dolu na podstavci „Trizuljak 1954“
olej na plátne, 76x94 cm, značené vľavo dole ,,Jasusch"