okolo 1914, olej na dreve, 33x44 cm, neznačené
K dielu je priložený súdno-znalecký posudok PhDr. Jána Abelovského.
1938, olej na plátne, 42x53 cm, značené vpravo dole „Ziffer Sándor 1938“
1930, olej na lepenke, 47x59 cm, značené vpravo dole „Egry József 930“
1960, olej na maliarskej lepenke, 55x31 cm, značené vpravo dole „Chovan 60“
olej na plátne, 65x55 cm, značené vľavo dole „Chovan“
Na zadnej strane diela štítok z výstavnej siene Mücsárnok, Budapešť.
olej na sololite, 48x120 cm, značené vpravo dole „Chovan“
olej na maliarskej lepenke, 31x45 cm, značené vľavo dole nečitateľne
olej na lepenke, 48,5x54,5 cm, značené vľavo dole „Markovits“
akvarel na papieri, 28x21 cm, značené vľavo dole „Gottfried Lorenz“
1927, olej na lepenke, 70x90 cm, značené vpravo dole „Roger Parent 1927“
1926, olej na plátne, 100,5x120,5 cm, značené vľavo dole „Roger Parent 1926“
1932, olej na plátne, 46x38 cm, značené vľavo hore „M. Kryčevsky, Paris 32“