2009, akryl na plátne, 40x40 cm, značené na zadnej strane obrazu „Baffi 09“
2008, farebná serigrafia na papieri, 21x29,5 cm, značené vpravo dole „M. Czinege“
olej na dreve, 24,5x34,5 cm, značené vpravo dole „K. Spányi B.“
olej na plátne, 35x45 cm, značené vľavo dole „Kotász K.“
1919, olej na plátne, 89,5x135,5 cm, značené vpravo dole „cop. Gyurkovits 1919“
olej na maliarskej lepenke, 30x39 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits“
olej na maliarskej lepenke, 48x33 cm, značené vpravo dole „S. Beregi“
1953, akvarel na papieri, 42x30 cm, značené vľavo dole „Herritz Oszkár 1953“
olej na plátne, 61x83 cm, značené vpravo dole „K. Székházy T.“
olej na plátne, 60,5x80,5 cm, značené vpravo dole „Németh Gyorgy“
olej na lepenke, 35x50 cm, značené vpravo dole „Neogrády László“