1995, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 13x10 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1995“
1978, lept na papieri, 10x12,6 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
1986, lept, mezzotinta na papieri (67. nátlačok z nákladu 200), 11x7,2 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský“
1981, lept, mezzotinta na papieri, 9,3x6,7 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
1995, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok XXIII./XXXV.), 15x12 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1995“
1995, farebný lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok XXIX./XXXV.), 8x6 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1995“
1991, lept, mezzotinta na papieri (94. nátlačok z nákladu 100), 13,8x9,7 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1991“
1992, farebná kriedová litografia na papieri (67. nátlačok z nákladu 100), 39,5x29,5 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1992“
1969, lept na papieri (45. nátlačok z nákladu 65), 21,2x17,2 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1969“
1970, lept na papieri (47. nátlačok z nákladu 65), 21,2x17,2 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský“
1988, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri, 9,7x7,3 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1988“
1995, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok XXXIV./XXXV.), 12,7x9,6 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1995“
1991, kombinovaná technika na papieri, 29,5x21 cm, značené vstrede hore „Paštéka“
1984, suchá ihla na papieri, 16x17,5 cm, značené vľavo dole „Milan Paštéka“
okolo 1980, olej na plátne, 27x33 cm, značené vľavo dole „Paštéka“
1998, olej na plátne, 67,5x56 cm, značené vľavo dole „Paštéka 98“
olej na preglejke, 20x25 cm, značené vpravo hore „M. Laluha“
olej na preglejke, 21x25 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
olej na preglejke, 23x16 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“